02. 08. 2020

VIRTUAL WCOPA 2020

Po delší době Vás opět všechny moc zdravím.

Jak jsem již zmínila, letní prázdniny jsem měla strávit na mistrovství světa v interpretačním umění v LA, bohužel skrz corona virus se vše zrušilo.

Nicméně společnosti WCOPA vytvořila virtuální verzi mistrovství světa - WCOPA VIRTUAL 2020. Ještě jednou v krátkosti připomenu, co přesně WCOPA představuje. 

Mistrovství světa v interpretačním umění je jedinou mezinárodní soutěží talentů svého druhu, která se koná každoročně v Hollywoodu nebo v jeho okolí - v zábavním hlavním městě světa! Podobně jako olympiáda reprezentují své země pouze pozvaní a kvalifikovaní konkurenti (nazývaní WORLDSTARS).

Vzhledem k celosvětové pandemii 2020 se WCOPA spouští jako virtuální soutěž a všichni byli pozváni k účasti ZDARMA. Virtuální soutěž spočívá v online předvedení svého výkonu v rozmezí jedné minuty (u katergorie varieté jedna a půl minuty). Poté se vyberou semifinalisté, finalisté a nakonec výherci této soutěže. 

Jelikož jsem v kategorii varieté mohla soutěžit ve dvou disciplínách, tak jsem poslala video s AERIAL STRAPS na ledě a AERIAL SILKS. Když jsem posílala videa, netušila jsem, že bych se mohla dostat až do finále a že by mohli vyhlašovat a představovat mojí osobu a vystoupení před celým světem v přímém přenosu on-line. 

Pomyslela jsem si, že vzhledem k tomu, že je soutěž zadarmo a může se přihlásit úplně každý z celého světa, je tam mizivá šance jakkoliv uspět. Nicméně po měsíci mi zavolala paní ředitelka WCOPA CZECH, že jsem se dostala do semifinále. Měla jsem velkou radost a považovala jsem to za obrovský úspěch, který jsem také sdílela na svých sociálních sítích. Po další dvou dnech mě vyhlásili v online přenosu, že jsem se dostala až do finále. Tak jsem byla úplně v šoku, z 2 500 přihlášených umělců jsem se dostala do posledního finálního kola a navíc jsem byla oceněna zlatou medailí za představení s AERIAL STRAPS a stříbrnou za AERIAL SILKS. 

Jsem moc vděčná společnosti WCOPA, že uspořádala tuto virtuální soutěž. Moc to všechny umělce a nové talenty povzbudilo. Dodala nám všem nové pozitivní naladění bojovat a nevzdávat se i přes nepříznivou situaci, která je nejen pro umělce velice náročným obdobím. Chci ještě jednou moc poděkovat všem za podporu a pomoc, hlavně naší paní ředitelce WCOPA CZECH. 

Pevně věřím, že se všichni potkáme příští rok na mistrovství v LA osobně.

Přeji všem jen štěstí a zdraví. 

S láskou Katerina