Workshop

ŽIJ PODLE SVÉHO A ZAČNI HNED!

ŽIJ SVŮJ VYSNĚNÝ ŽIVOT!

Jsem umělkyně tělem i duší. Miluji tanec, flexibilitu, pohyb těla a vyrovnanou mysl. Jsem již několik let certifikovaná jógová učitelka, profesionální krasobruslařka s uměním vzdušné akrobacie na ledě. Roku 2020 jsem si plnila svůj sen stát se reprezentantkou ČR ve světovém uměním v interpretačním umění v Hollywoodu. A co s tím má společného jóga? Právě jógová praxe mi pomohla si splnit své sny.

 

Reprezentantka ČR

Jak si můžeš splnit svůj sen cvičením jógy?

Jóga totiž není jen cvičení! Tvoje jógová praxe sice začíná na podložce, ale její hluboký smysl a její benefity dosahují až do tvého života a myšlení. Jóga dokáže skvěle kultivovat náš mozek a obohatit nás o vnímání jiné - vyšší perspektivy. Má výborné účinky na náš nervový systém a celkový organismus a v neposlední řadě úžasně formuje tělo a zbavuje nás přebytečných tuků a získáváme jistou flexibilitu naše těla, která má opět dopad na naši mysl. 

jóga pozice

Začni už teď!

Nečekej na zítra nebo až po Vánocích či na vhodný okamžik. Jóga je náš každodenní život, aniž bychom si to uvědomovali, všichni žijeme jógu každý den. Tak toho využij a začni si tvořit život podle sebe a nenechej ovládat svůj život něčím nebo někým z vnějšho prostředí. Naše zdraví je nejdůležitější na světě, bez něho totiž bychom nemohli chodit do práce, nemohli vydělávat peníze a nemohli pouze žít. Zdraví má nevyčíslitelnou hodnotu a s tím je pak spojená naše spokojenost, štěstí a kvalita našeho života. 

pláž

Nezapomeň na své cestě nikdy nejsi sám!

Vystup ze své komfortní zóny a začni již dnes vytvářet život jaký chceš žít. 

Vyzkoušej si první hodinu jógy ZDARMA! ZDE

Link ti bude poslán do e-mailu.

!!! Využij měsíc PROSINEC a získej neomezenou permanentku za zvýhodněnou cenu 1.300 Kč/10 lekcí

Od 1.1.2022 permanentka bude za 1.600 Kč/10 lekcí. Cena jedné lekce je 200 Kč.